zondag 3 september 1645

« dag terug - dag verder »

Over deze dag

3 september 1645 viel op de 1e zondag van de maand. Deze dag was de 246e dag van het jaar.

Weeknummer

3 september 1645 is de 7e dag van week 35, die liep van 28 augustus tot en met 3 september 1645.

Alle weeknummers van dat jaar staan op de kalender van 1645.

Bijzondere dag

Geboren op 3 september

Op deze datum zijn (o.a.) Ferdinand Porsche (1875), Adam Curry (1964), Charlie Sheen (1965) en Jeroen van Koningsbrugge (1973) geboren.

Gebeurtenissen op 3 september 1645

Op deze datum:

Sterrenbeeld

Ben je op deze dag geboren, dan is je sterrenbeeld Maagd. Dat teken loopt van 23 augustus tot en met 22 september, en deze dag valt in het 2e decanaat.

In de Keltische boomhoroscoop – een indeling uit de vorige eeuw, ondanks de naam – valt deze dag onder de treurwilg, 3 september tot en met 12 september.

De maan

De maanstand was wassende maan: 90% van de maan was verlicht.

De zon

De zon kwam op om 05:14 en ging onder om 18:41. Dat is 13 uur en 27 minuten daglicht. Dat is 3 minuten en 54 seconden korter dan de dag ervoor.

De tijden gelden voor het midden van het land. Bekijk de zon van vandaag en per plaats, hoe laat het donker wordt of elke dag van 1645.

De informatie op Datum.nl is met zorg samengesteld en dient uitsluitend ter algemene informatie. Aan de gegevens kunnen geen rechten worden ontleend en Datum.nl aanvaardt geen aansprakelijkheid voor onvolledigheden of onjuistheden. Zie de disclaimer voor de volledige voorwaarden.

Gebeurtenissen en persoonsgegevens op deze pagina zijn deels afkomstig van Wikipedia en beschikbaar onder CC BY-SA 4.0. Zie de bronvermelding.