dinsdag 16 februari 1535

« dag terug - dag verder »

Over deze dag

16 februari 1535 viel op de 3e dinsdag van de maand. Deze dag was de 47e dag van het jaar. De zon kwam op om 7:53 en ging onder om 17:55.

Sterrenbeeld

Ben je op deze dag geboren, dan is je sterrenbeeld Waterman. Dat teken loopt van 20 januari tot en met 18 februari, en deze dag valt in het 3e decanaat.

In de Keltische boomhoroscoop – een indeling uit de vorige eeuw, ondanks de naam – valt deze dag onder de ceder, 9 februari tot en met 18 februari.

De maan

De maanstand was jonge maansikkel: 14% van de maan was verlicht.

Weeknummer

16 februari 1535 is de 6e dag van week 7, die liep van 11 tot en met 17 februari 1535.

Alle weeknummers van dat jaar staan op de kalender van 1535.

Bijzondere dag

Geboren op 16 februari

Op deze datum zijn (o.a.) John McEnroe (1959), Kim Jong Il (1942) en Valentino Rossi (1979) geboren.

Gebeurtenissen op 16 februari 1535

Op deze datum:

De informatie op Datum.nl is met zorg samengesteld en dient uitsluitend ter algemene informatie. Aan de gegevens kunnen geen rechten worden ontleend en Datum.nl aanvaardt geen aansprakelijkheid voor onvolledigheden of onjuistheden. Zie de disclaimer voor de volledige voorwaarden.