dinsdag 18 december 1770

« dag terug - dag verder »

Over deze dag

18 december 1770 viel op de 3e dinsdag van de maand. Deze dag was de 352e dag van het jaar.

Weeknummer

18 december 1770 is de 2e dag van week 51, die liep van 17 tot en met 23 december 1770.

Alle weeknummers van dat jaar staan op de kalender van 1770.

Bijzondere dag

  • 15 december (3 dagen eerder) was het Koninkrijksdag
  • 19 december (1 dag later) is het naar verwachting Ramadan

Geboren op 18 december

Gebeurtenissen op 18 december 1770

Op deze datum:

Sterrenbeeld

Ben je op deze dag geboren, dan is je sterrenbeeld Boogschutter. Dat teken loopt van 22 november tot en met 21 december, en deze dag valt in het 3e decanaat.

In de Keltische boomhoroscoop – een indeling uit de vorige eeuw, ondanks de naam – valt deze dag onder de vijgenboom, 12 december tot en met 21 december.

De maan

De maanstand was nieuwe maan: 1% van de maan was verlicht.

De zon

De zon kwam op om 08:03 en ging onder om 15:49. Dat is 7 uur en 45 minuten daglicht. Dat is 24 seconden korter dan de dag ervoor.

De tijden gelden voor het midden van het land. Bekijk de zon van vandaag en per plaats, hoe laat het donker wordt of elke dag van 1770.

De informatie op Datum.nl is met zorg samengesteld en dient uitsluitend ter algemene informatie. Aan de gegevens kunnen geen rechten worden ontleend en Datum.nl aanvaardt geen aansprakelijkheid voor onvolledigheden of onjuistheden. Zie de disclaimer voor de volledige voorwaarden.

Gebeurtenissen en persoonsgegevens op deze pagina zijn deels afkomstig van Wikipedia en beschikbaar onder CC BY-SA 4.0. Zie de bronvermelding.