maandag 2 april 100

« dag terug - dag verder »

Over deze dag

2 april 100 viel op de 1e maandag van de maand. Deze dag was de 93e dag van het schrikkeljaar 100.

Weeknummer

2 april 100 is de 5e dag van week 13, die liep van 29 maart tot en met 4 april 0100.

Alle weeknummers van dat jaar staan op de kalender van 100.

Geboren op 2 april

Op deze datum zijn (o.a.) Karel de Grote (742), Hans Christian Andersen (1805), Marvin Gaye (1939) en Ibrahim Afellay (1986) geboren.

Gestorven op 2 april

Op deze datum is (o.a.) Georges Pompidou (1974) gestorven.

Gebeurtenissen op 2 april 100

Op deze datum:

Pasen / pinksteren / hemelvaart / carnaval

In 2051, 2056, 2113 en 2124 valt pasen op 2 april

In 2027 valt pasen op 28 maart

Sterrenbeeld

Ben je op deze dag geboren, dan is je sterrenbeeld Ram. Dat teken loopt van 21 maart tot en met 19 april.

In de Keltische boomhoroscoop – een indeling uit de vorige eeuw, ondanks de naam – valt deze dag onder de lijsterbes, 1 april tot en met 10 april.

De maan

De maanstand was asgrauwe maan: 8% van de maan was verlicht.

De zon

De zon kwam op om 05:31 en ging onder om 18:32. Dat is 13 uur daglicht. Dat is 3 minuten en 59 seconden langer dan de dag ervoor.

De tijden gelden voor het midden van het land. Bekijk de zon van vandaag en per plaats, hoe laat het donker wordt of elke dag van 100.

De informatie op Datum.nl is met zorg samengesteld en dient uitsluitend ter algemene informatie. Aan de gegevens kunnen geen rechten worden ontleend en Datum.nl aanvaardt geen aansprakelijkheid voor onvolledigheden of onjuistheden. Zie de disclaimer voor de volledige voorwaarden.

Gebeurtenissen en persoonsgegevens op deze pagina zijn deels afkomstig van Wikipedia en beschikbaar onder CC BY-SA 4.0. Zie de bronvermelding.